Bośniacy gotowi na mecz z Polską

Trener Bośni i Hercegowiny zadowolony jest z wyniku swoich piłkarzy w meczu z Włochami, ale z respektem podchodzi do starcia z Polską w drugiej kolejce Ligi Narodów.

Bojowe nastawienie Bośniaków

Dusan Bajevic, selekcjoner Bośni i Hercegowiny ma powody do radości. Jego zawodnicy remisując 1:1 z Włochami udowodnili, że potrafią grać efektywną piłkę nożną. Remis pozwolił im odebrać punkty Włochom już w pierwszej kolejce ligi narodów. Trener Bajevic potwierdza w wywiadach wysoką formę swojej ekipy i nie ukrywa zadowolenia z wyniku osiągniętego przez swoich podopiecznych.

„Osiągnęliśmy dobry wynik. Bardzo mnie cieszy, że przez 90 minut moi piłkarze wykonywali wszystko to, na co się umówiliśmy. Jestem bardzo dumny z mojej ekipy.” powiedział w wywiadzie trener bośniaków.

Dusan Bajevic ma jednak świadomość wagi kolejnego spotkania, które czeka jego podopiecznych. Choć mecz z Włochami kosztował jego ekipę mnóstwo energii, Bośniacy nie zamierzają w żaden sposób ułatwiać zadania reprezentacji Polski. Trener ekipy z Bałkanów przyznał, że skupia już swoją uwagę na meczu z Polską i uważa, że jego zdaniem będzie to najtrudniejszy mecz w turnieju.T

Bajevic podkreśla, że jednym akceptowalnym dla jego drużyny wynikiem w kolejnym meczu jest zwycięstwo. Żeby mieć jednak na nie szanse, drużyna musi zaprezentować poziom gry przynajmniej tak wysoki, jak w drugiej połowie meczu z Italią.

Amir Hadziahmetović, jeden z bośniackich piłkarzy zapowiada wręcz lepszą koncentrację i skuteczność swojej drużyny. Jest przekonany, że zwycięstwo bośniaków nad polakami jest w zasięgu ich rąk, jeśli tylko wykorzystają więcej stworzonych przez siebie okazji. Piłkarz wierzy, że w poniedziałek jego ekipa wygra z Polską i zdobędzie upragnione 3 punkty.

Początek emocjonująco zapowiadającego się meczu naszej reprezentacji z drużyną Bośni i Hercegowiny w poniedziałek, 7 września o godzinie 20:45.