Real Madryt chce Bruno Guimaraesa

Real Madryt chce Bruno Guimaraesa

Według niedawnego raportu AS, Real Madryt umieścił na swoim radarze gwiazdę Newcastle United, Bruno Guimaraesa.

Pomimo faktu, że Real Madryt utrzymuje się na szczycie tabeli La Liga, to jeszcze wcale nie oznacza, że klub jest gotowy, aby spocząć na laurach i cieszyć się z tego, czym już dysponuje. Wręcz przeciwnie. Real Madryt nadal nastawiony jest na dynamiczny rozwój i uzyskiwanie jak najwyższego miejsca w tabeli.

W ostatnim czasie Real nieco zmienił swoją perspektywę. Dlatego obecnie przestawił się na szukanie czegoś innego, w nadziei, że będzie mógł nadal wzmacniać swój skład i konsekwentnie konkurować z Liverpoolem i Manchesterem City.

Wielu kibiców było zaskoczonych, widząc Guimaraesa udającego się do Newcastle. Jednak biorąc pod uwagę dostępne zasoby finansowe, nie powinno to być aż tak zaskakujące.

Wiele różnych informacji ze świata sportu, w tym piłki nożnej, a nawet e-sportu, publikujemy na Czerwona Kartka.

Bruno Guimaraes najjaśniejszą z gwiazd Newcastle United

Od czasu przybycia do Premier League Bruno Guimaraes był prawdziwym objawieniem dla Newcastle United. I wygląda na to, że fenomen ten będzie trwać, dopóki będzie miał na sobie słynny strój w czarno-białe pasy.

Z drugiej strony, jak wiadomo, dla większości graczy pokusa zasilenia szeregów Realu Madryt jest bardzo duża. Dlatego nie znalazłoby się zbyt wiele osób, które krytykowałyby Guimaraesa za podjęcie takiej decyzji.

Tutaj możesz przeczytać o przeprosinach Ronaldo za robicie telefonu kibicowi Evertonu.