Ronaldo przeprasza za rozbicie telefonu kibicowi Evertonu i zaprasza go na mecz

Ronaldo przeprasza za rozbicie telefonu kibicowi Evertonu i zaprasza go na mecz

Gwiazda Czerwonych Diabłów zaatakowała kibica Evertonu po tym, jak w sobotę jego drużyna zaliczyła porażkę 1:0 na Goodison Park. Cristiano Ronaldo przeprosił za kłótnię, jaka wynikła z kibicem Evertonu.

Ronaldo zszedł z boiska po porażce swojej drużyny, w starciu w Premier League, a następnie zaatakował jednego z kibiców gospodarzy, niszcząc jego telefon. 37-letni napastnik przeprosił w mediach społecznościowych za swoje zachowanie i zaprosił kibica na mecz Manchesteru United.

Ronaldo powiedział, że nie jest łatwo radzić sobie z emocjami w takich trudnych momentach, jak ten. Niemniej jednak zawsze należy okazywać szacunek i cierpliwość oraz dawać przykład wszystkim młodym osobom, które kochają piękną grę. Z tego względu Ronaldo przeprosił za swój wybuch i zaprosił poszkodowanego kibica na mecz na Old Trafford.

Jeśli szukasz więcej informacji i nowinek ze świata piłki nożnej, zajrzyj na eatletico.pl.

Co oznacza porażka dla Manchesteru?

Ostatnia porażka zespołu Ralfa Rangnicka poważnie osłabiła nadzieję na zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie. Piłkarze Manchesteru mają teraz sześć punktów straty do Tottenhamu, który zajmuje ostatnią pozycję, jaka gwarantuje miejsce w najważniejszych europejskich rozgrywkach klubowych w przyszłym sezonie.

Ponadto, muszą też zmagać się z Arsenalem i West Hamem w wyścigu o miejsce w pierwszej czwórce w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii. MU wygrali teraz tylko jeden z ostatnich siedmiu meczów we wszystkich rozgrywkach, odpadając z tegorocznej Ligi Mistrzów na ostatnim etapie i przegrywając z krajowymi rywalami.

W następnym meczu Manchester spotka się z najniższą drużyną Norwich, a trzy dni później zagra z Liverpoolem.

Tutaj dowiesz się, dlaczego wstrzymano sprzedaż Chelsea.