G2 Esports w partnerstwie z Kingston FURY

G2 Esports w partnerstwie z Kingston FURY

Europejska organizacja e-sportowa G2 Esports ogłosiła partnerstwo z marką sprzętową Kingston FURY. Dzięki partnerstwu firma Kingston FURY stanie się oficjalnym dostawcą pamięci do gier dla G2. W ramach umowy marka dostarczy e-sportowcom G2 wysokowydajne dyski DRAM i SSD.

Craig Tilmont, starszy dyrektor ds. marketingu w firmie Kingston, wypowiedział się na temat partnerstwa, twierdząc, że Kingston niedawno ponownie wprowadził swoje podzespoły pamięci – w momencie wprowadzenia na rynek Kingston FURY. Jest to sprzętowa marka zaprojektowana z myślą o graczach i entuzjastach cyfrowego świata.

Dodał też, że rodzina Kingston powitała G2 w swoich szeregach z ogromną radością. I, że firma nie może się doczekać ponownej współpracy z Carlosem i G2 – tak samo, jak nie może doczekać się ponownego zaprezentowania się swoim fanom.

Kingston FURY zasilił imponującą listę partnerów

Kingston FURY dołącza do dużej listy partnerów organizacji e-sportowej, w skład której wchodzą między innymi Ralph Lauren, Logitech, BMW, Red Bull, Adidas, Betway, Mastercard i Secretlab.

Carlos Rodriguez, założyciel i dyrektor generalny G2 Esports, skomentował, że marka Kingston była z nim najdłużej, zarówno jako partner, jak i sprzęt komputerowy, z którego wiernie korzysta od lat.

Rodriguez dorzucił, że uwielbia tę markę i jej pracowników, a także perspektywiczne podejście, które firma wydaje się mieć we wszystkim, czego się podejmuje.