Grzegorz Krychowiak – kontrowersyjny zawodnik

Grzegorz Krychowiak – kontrowersyjny zawodnik

Grzegorz Krychowiak jest znaną postacią na arenie piłki nożnej. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, a w trakcie kariery występował w barwach zagranicznych klubów, między innymi Francji i Hiszpanii. Mimo niezaprzeczalnego talentu Grzegorz Krychowiak nie jest postacią szczególnie lubianą.

Antybohater Euro 2020

Polska zakończyła już swoją przygodę z Euro 2020. W tym sezonie obyło się bez większych nadziei, ponieważ polska drużyna wypadała słabo już od pierwszych rozgrywek. To właśnie w trakcie smutnego meczu ze Słowacją Grzegorz Krychowiak został okrzyknięty antybohaterem Euro 2020.

Podczas meczu Krychowiak otrzymał dwie żółte kartki, a w drugiej połowie rozgrywki otrzymał kartkę czerwoną i bezwzględnie musiał opuścić boisko. Polska drużyna pozostała na boisku bez jednego silnego zawodnika, co z pewnością ułatwiło wygraną drużynie ze Słowacji. Czerwona kartka zdyskwalifikowała piłkarza ze wszystkich następnych meczów Euro 2020, ale jak się później okazało, Polska i tak nie miała ich przed sobą wiele.

Utalentowany narwaniec

Liczne sukcesy Grzegorza Krychowiaka w międzynarodowych klubach piłkarskich zawsze idą w parze z kontrowersjami. Opinia publiczna jest bardzo czuła na wszelką aktywność piłkarza w sieci. W tym roku mamy faule, kilka lat temu słabe mecze rozgrywane w reprezentacji Francji – Paris Saint-Germain. W 2016 roku, kiedy Krychowiak dołączył do zespołu za kwotę 30 mln euro, był najdroższym polskim piłkarzem. Niestety nie wykorzystał okazji, a francuskie media nie pozostawiły na nim suchej nitki.

Co ciekawe, Grzegorz Krychowiak wywołuje sporo kontrowersji nawet na wakacjach. Nie tak dawno opublikował kontrowersyjne wideo z safari, gdzie uwiecznił lwa szarpiącego padlinę. Zadowolony piłkarz zażywał w tym czasie relaksu i bezmyślnie udostępnił nagranie obserwatorom. Tym samym wywołał burzę w sieci. Liczne dyskusje spowodowało również zdjęcie z siłowni, na którym piłkarz podczas podnoszenia sztangi ochrania sobie kark poduszką,

Tam, gdzie jest Krychowiak, zawsze są liczne komentarze. Czy w przyszłości możemy liczyć na większe sukcesy piłkarza Lokomotiw Moskwa?