Opinie mediów: kto może zastąpić Mbappe – Lewandowski czy Ronaldo?

Opinie mediów: kto może zastąpić Mbappe – Lewandowski czy Ronaldo?

Europejskie media spekulują na temat tego, kto mógłby być lepszym zawodnikiem dla Paris Saint-Germain, jeżeli Kylian Mbappe przejdzie do Real Madryt. Pierwsza oferta złożona przez Real Madryt za Kyliana Mbappe spotkała się z odmową ze strony PSG.

Przy pierwszym podejściu Real Madryt zaoferował Paris Saint – Germain 160 mln euro za Kyliana Mbappe. Klub jednak zdecydował się na odrzucenie tej oferty. Aczkolwiek to jeszcze nie koniec negocjacji, bowiem jeszcze w obecnym oknie transferowym Real ma zamiar złożyć PSG kolejną ofertę. Pytanie tylko, czy tym razem będzie to oferta nie do odrzucenia. Jeżeli okaże się, że Paris Saint – Germain przystanie na ofertę Realu Madryt, Francuz opuści PSG jeszcze tego lata.

Jeżeli okaże się, że Mbappe włoży barwy Realu, wówczas na jego miejsce w paryskim klubie może trafić inna gwiazda. Media od jakiegoś czasu spekulują, kto byłby najlepszym zawodnikiem na miejsce Mbappe. I z reguły sprowadzają swoje typy do jednych z dwóch największych nazwisk. Pierwszym jest Robert Lewandowski, a drugim Cristiano Ronaldo. Pojawiają się nawet zdjęcia w Internecie, na których można zobaczyć Ronaldo u boku Lionela Messiego. I obydwaj pozują w koszulkach francuskiego klubu.

Z kolei na oficjalnej stronie Marca można zobaczyć artykuły, które piszą, że Robert Lewandowski byłby dla PSG lepszym wyborem niż Cristiano Ronaldo. Wspominają o tym, że Lewandowski świetnie radzi sobie w grze drużynowej, jest znakomitym strzelcem, a do tego bardzo dobrze utrzymuje się przy piłce. Jak zawsze, czas pokaże.