Jakiś czas temu świat obiegła wiadomość, że Cristiano Ronaldo znokautował stewardessę Marisę Nobile, która przebywała obok murawy, gdy Manchester United rozgrzewał się przed jednym ze swoich spotkań. Piłka uderzyła kobietę w głowę, powalając ją na ziemię bardzo silnym uderzeniem. Wokół Marisy bardzo szybko pojawił się zespół medyczny, który błyskawicznie zajął się poszkodowaną.

Do zdarzenia doszło podczas rozgrzewki Manchesteru United z Young Boys Berno. Na murawie przebywał też Cristiano Ronaldo, który wykonywał strzały na bramkę. Podczas jednego nieudanego strzału piłka ominęła światło bramki i trafiła w głowę Marisę Nobile. Stewardessa upadła na ziemię i nie mogła się ruszyć. Na miejsce przybyli lekarze. W jej stronę udał się także Ronaldo, który przeskoczył baner i pędem podbiegł do powalonej kobiety.

Gdy Marisa ujrzała nad sobą piłkarza Manchesteru, zapytała go, czy to już koniec i czy właśnie umarła. Ronaldo ją uspokoił, bardzo przeprosił za uderzenie piłką i spytał, jak się czuje. Okazało się, że przygoda z piłką skończyła się tylko na niewielkim siniaku, a lekarze orzekli, że kobieta nie odniosła żadnych większych obrażeń. Na znak przeprosin Ronaldo podarował Marisie swoją koszulkę, którą kobieta włożyła na siebie z dumą i dopingowała w niej gwiazdorowi przez całe spotkanie.

Kilka dni temu wywiad z Marisą Nobile przeprowadzał szwajcarski „Blick”, gdzie kobieta z uśmiechem wspominała swoje nietypowe spotkanie z gwiazdorem Manchesteru United. Dodała też, że uderzenie bardzo ją zabolało, ale widok Ronaldo wynagrodził ten niefortunny wypadek.

Comments are closed.

More in:Wiadomości