Stewardessa dostała piłką w głowę od Cristiano Ronaldo

Stewardessa dostała piłką w głowę od Cristiano Ronaldo

Jakiś czas temu świat obiegła wiadomość, że Cristiano Ronaldo znokautował stewardessę Marisę Nobile, która przebywała obok murawy, gdy Manchester United rozgrzewał się przed jednym ze swoich spotkań. Piłka uderzyła kobietę w głowę, powalając ją na ziemię bardzo silnym uderzeniem. Wokół Marisy bardzo szybko pojawił się zespół medyczny, który błyskawicznie zajął się poszkodowaną.

Do zdarzenia doszło podczas rozgrzewki Manchesteru United z Young Boys Berno. Na murawie przebywał też Cristiano Ronaldo, który wykonywał strzały na bramkę. Podczas jednego nieudanego strzału piłka ominęła światło bramki i trafiła w głowę Marisę Nobile. Stewardessa upadła na ziemię i nie mogła się ruszyć. Na miejsce przybyli lekarze. W jej stronę udał się także Ronaldo, który przeskoczył baner i pędem podbiegł do powalonej kobiety.

Gdy Marisa ujrzała nad sobą piłkarza Manchesteru, zapytała go, czy to już koniec i czy właśnie umarła. Ronaldo ją uspokoił, bardzo przeprosił za uderzenie piłką i spytał, jak się czuje. Okazało się, że przygoda z piłką skończyła się tylko na niewielkim siniaku, a lekarze orzekli, że kobieta nie odniosła żadnych większych obrażeń. Na znak przeprosin Ronaldo podarował Marisie swoją koszulkę, którą kobieta włożyła na siebie z dumą i dopingowała w niej gwiazdorowi przez całe spotkanie.

Kilka dni temu wywiad z Marisą Nobile przeprowadzał szwajcarski „Blick”, gdzie kobieta z uśmiechem wspominała swoje nietypowe spotkanie z gwiazdorem Manchesteru United. Dodała też, że uderzenie bardzo ją zabolało, ale widok Ronaldo wynagrodził ten niefortunny wypadek.