Wielkie otwarcie restauracji Roberta Lewandowskiego w Warszawie

Wielkie otwarcie restauracji Roberta Lewandowskiego w Warszawie

Nowa restauracja Roberta Lewandowskiego w Warszawie nie może odgonić się od fanów piłkarza, którzy z wielką ochotą stołują się w lokalu swojego idola. Otwarcie restauracji wywołało duże zainteresowanie nie tylko wśród kibiców polskiego napastnika, ale także warszawskich smakoszy i polskich mediów. Lokal odznacza się bogatą kartą dań, które wypróbował również sam Lewandowski.

NINE’s to restauracja, gdzie każdy może zakosztować wybornych potraw serwowanych przez utalentowanego szefa kuchni, który z każdego posiłku potrafi stworzyć łechtające podniebienie arcydzieło. Podczas wywiadu z kucharzem został odsłonięty również rąbek tajemnicy ujawniający ulubione danie Roberta Lewandowskiego.

Kucharz NINE’s zdradził ulubioną potrawę Lewandowskiego

Kapitan polskiej reprezentacji odwiedził restaurację, gdy przybył na zgrupowanie kadry przed eliminacjami do Mistrzostw Świata 2022. W miniony poniedziałek goście lokalu mogli delektować się trunkami i przekąskami serwowanymi w barze sportowym NINE’s. Natomiast we wtorek rozpoczęto już przyrządzanie potraw z menu głównego.

Wszystkie potrawy dostępne w menu zostały również sprawdzone przez kubki smakowe polskiego napastnika, który wielce chwalił umiejętności szefa kuchni. Okazało się, że najlepszą potrawą piłkarza jest wędzone awokado podawane z wegańskim mięsem. Z kolei na drugim miejscu znalazły się precle bawarskie, które przyrządzane są w postaci numeru „9”.

Robert Lewandowski jest jednym z trzech udziałowców restauracji, która składa się aż z czterech pięter. Wszystkie pomieszczenia ozdabiają liczne memorabilia sportowe Roberta Lewandowskiego, które idealnie podkreślają atmosferę panującą w lokalu. Klienci mają szansę zarówno na smaczny posiłek w sportowym otoczeniu, jak i na delektowanie się zimnym, jasnym z pianką w eleganckim barze sportowym.

Restauracja NINE’s znajduje się w odnowionym budynku Browarów Warszawskich, a dokładniej w starej Warzelni, której powstanie datuje się na XIX wiek.